Majówka Tenisowo – Taneczna 2017 już za nami

admin
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na tegorocznej majówce pogoda zakpiła sobie z wszystkich planujących wyjazdy. Ze wszystkich? Większość wyjazdów tenisowych została odwołana. Tylko jedna – Majówka z Kat-Tenisem niczym pewna galijska wioska dzielnie postawiła opór niekorzystnej pogodzie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJako organizatorzy zaprosiliśmy uczestników do Wieniawa Hotel&Spa w Rekowie Górnym koło Redy. Okazało się to bardzo dobrym wyborem ponieważ do dyspozycji gości był jeden kort zakryty. Dzięki temu zajęcia tenisowe mogły odbywać się bez zakłóceń. Od pierwszego dnia uczestnicy naszego wyjazdu wykazywali bardzo duże zaangażowanie na kortach, a poza nimi również znaleźli wspólny język. Głównym motywem wyjazdu był tenis i raczej nikt nie czuł się pokrzywdzony. Każdy miał codziennie dwie godziny treningu w grupie max. 4 osobowej, a dodatkowo każdego poranka w ramach pobudki mógł udać się na zajęcia z cardio tenisa. Jeśli jakimś sposobem nadal miał miało wrażeń to korty były dostępne. Na takim wyjeździe nie samym tenisem jednak człowiek żyje. Po intensywnym machaniu rakietą można było się zrelaksować w hotelowych saunach i strefie spa. Dla dorosłych i dzieci zorganizowane zostały także zajęcia taneczne, które okazały się bardzo ciekawym przeżyciem, zwłaszcza dla osób, które nie mają z nimi styczności na co dzień. Wśród licznych rozrywek wieczornych  dużym zainteresowaniem cieszył się symulator golfa na którym przeprowadzono następnie turniej, którego bezdyskusyjnym zwycięzcą okazał się Rafał.
Każdy wyjazd tworzą przede wszystkim ludzie. Goście dopisali, ale swoje kamyczki do ogródka wrzuciła też kadra i trenerzy. Zadbali oni o świetną atmosferę, a dzięki ubraniom od firmy Desire wyglądali też bardzo profesjonalnie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMajówkowe rozpoczęcie sezonu zakończyło się serią turniejów. Wśród dorosłych toczyły się one w dwóch grupach wg poziomu zaawansowania. W grupie 1 zaciętą walkę w finale stoczyli Michał i Krzysztof. Ostatecznie wygrał ten pierwszy, ale województwo opolskie zawstydziło pozostałe części Polski. W grupie II najlepszy okazał się Bartosz, który w drodze po zwycięstwo musiał zmagać m.in. z własną żoną. Turnieje dziecięce zakończyły się zwycięstwami również dostarczyły wielu emocji. Nagrody w turnieju ufundowali nasi partnerzy: TygerTenis i firma Etrebelle, a o prawidłowe nawodnienie zadbał producent wody IDE’AU.
Podobne lub nawet większe emocje czekają na uczestników już podczas najbliższych wakacji ponieważ właśnie wtedy organizujemy kolejne turnusy.

Serdecznie zapraszamy na pełen sportowych emocji letnie szaleństwa Wczasy Tenisowo – Taneczne 2017

www.kat-tenis.pl

Autor: Michał Buczek Redaktor Naczelny

Zdjęcia by Monika Zaremba

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spodobał Ci się ten artykuł? Polub go na Facebooku