Puchar Hopmana: Espresso Williams

admin
Williams Serena Hopman Cup 1

Serena Williams zamówiła… espresso i pomogła reprezentacji USA pokonać Włochy w Pucharze Hopmana.

Serena Williams oraz John Isner dali zwycięstwo reprezentacji USA w meczu przeciwko Włochom w Pucharze Hopmana, który jest rozgrywany na kortach twardych w Perth.

Pierwszy punkt dla USA zdobyła Serena Williams, która pokonała Flavie Pennette 0:6, 6:3, 6:0. Amerykanka po przegraniu pierwszego seta… zamówiła w przerwie espresso!
„Jestem uzależniona od kawy, a nie wypiłam jej dziś rano. Czułam to w trakcie meczu, dlatego też postanowiłam dostarczyć organizmowi kawy. Poprosiłam o espresso, ale wcześniej zapytałam, czy to jest w ogóle legalne… ponieważ nigdy tego wcześniej nie robiłam. Musiałam się pobudzić.” – powiedziała po meczu Serena Williams.

Drugi punkt dla reprezentacji USA zdobył John Isner, który pokonał Fabio Fognini 5:7, 7:5, 7:6(4) po 147 minutach gry w temperaturze prawie 45 stopni Celsjusza!

W meczy gry mieszanej, duet Serena Williams oraz John Isner pokonał Flavie Pennette oraz Fabio Fognini 6:2, 2:6, 11:9, a reprezentacja USA ostatecznie pokonała Włochy 3:0.