Tenisowe aktualności – Środa

admin
27643960 - capsule with tennis balls

a w nich między innymi  turniej w Madrycie i turniej ATP Braga

 Braga (Portugalia)

ATP Challenger Tour, kort ziemny,

I runda gry podwójnej:

Tomasz Bednarek (Polska, 3) / Hunter Reese (USA, 3) – Andrea Collarini (Argentyna) / Sumit Nagal (Indie) 7:6(4), 6:2

 

 Madryt (Hiszpania)

WTA Premier Mandatory, kort ziemny

 

II runda gry pojedynczej:

Simona Halep (Rumunia, 1) – Elise Mertens (Belgia) 6:0, 6:3
Petra Kvitova (Czechy, 10) – Monica Puig (Portoryko, WC) 6:3, 7:6(8)
Kristyna Pliskova (Czechy, Q) – Sara Sorribes (Hiszpania, WC) 7:5, 6:2

Daria Kasatkina (Rosja, 14) – Sorana Cirstea (Rumunia) 6:3, 6:1
Carla Suarez (Hiszpania) – Elina Switolina (Ukraina, 4) 2:6, 7:6(3), 6:4

Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) – Donna Vekić (Chorwacja) 2:6, 6:4, 6:1
Anett Kontaveit (Estonia) – Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) 6:2, 4:6, 6:2
Bernarda Pera (USA, Q) – Johanna Konta (Wielka Brytania) 6:4, 6:3

Madryt (Hiszpania)

ATP World Tour Masters 1000, kort ziemny,

 

I runda gry pojedynczej:

Roberto Bautista (Hiszpania, 11) – Jared Donaldson (USA) 6:7(3), 6:4, 6:4
Borna Corić (Chorwacja) – Pablo Carreno (Hiszpania, 9) 6:4, 6:2
Pablo Cuevas (Urugwaj) – Jack Sock (USA, 12) 6:7(5), 6:4, 6:0
Leonardo Mayer (Argentyna) – Fabio Fognini (Włochy, 16) 6:3, 6:4
Robin Haase (Holandia) – Hyeon Chung (Korea Południowa) 6:2, 6:0
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) – Yuichi Sugita (Japonia) 6:4, 6:3
Jan-Lennard Struff (Niemcy) – Marius Copil (Rumunia, Q) 6:4, 6:4
Jewgienij Donskoj (Rosja, Q) – Stefanos Tsitsipas (Grecja, WC) 5:7, 6:4, 7:6(3)

Albert Ramos (Hiszpania) – Peter Gojowczyk (Niemcy) 5:7, 6:2, 7:5
Fernando Verdasco (Hiszpania) – Paolo Lorenzi (Włochy) 7:5, 6:4
Kyle Edmund (Wielka Brytania) – Danił Miedwiediew (Rosja) 6:4, 6:0
Ryan Harrison (USA) – Guillermo Garcia-Lopez (Hiszpania) 6:4, 7:6(7)

II runda gry pojedynczej:

Denis Shapovalov (Kanada) – Benoit Paire (Francja) 7:6(5), 4:6, 6:4

Juan Martin del Potro (Argentyna, 4) – Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) 6:3, 6:3
Milos Raonić (Kanada) – Grigor Dimitrow (Bułgaria, 3) 7:5, 3:6, 6:3
Dusan Lajović (Serbia, Q) – Richard Gasquet (Francja) 7:6(1), 7:6(1)

 

Autor: Sebastian Dąbrowski – http://sportowyseba.prv.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Polub go na Facebooku