Tenisowe aktualności – Środa

admin
Tsonga AO 2

a w nich m.in.: Francuz Jo Wilfried Tsonga nie zagra w Rolland Garros, Włoszka Karin Knapp kończy karierę  oraz turniej ATP i WTA w Rzymie

Francuz Jo Wilfried Tsonga nie zagra w Rolland Garros. Po operacji kolana jeszcze trzeba poczekać.

Rzym (Włochy)

 

ATP World Tour Masters 1000, kort ziemny,

 

I runda gry pojedynczej:

Diego Schwartzman (Argentyna, 14) – Nicolas Jarry (Chile, Q) 6:4, 6:1

Lucas Pouille (Francja, 16) – Andreas Seppi (Włochy, WC) 6:2, 3:6, 7:6(3)

Denis Shapovalov (Kanada) – Tomas Berdych (Czechy, 15) 1:6, 6:3, 7:6(5)

Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) – Fernando Verdasco (Hiszpania) 6:3, 6:1

Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, Q) – Filippo Baldi (Włochy, Q) 6:4, 4:6, 6:4

Stefanos Tsitsipas (Grecja) – Borna Corić (Chorwacja) 4:1 i krecz

II runda gry pojedynczej:

 

David Goffin (Belgia, 9) – Marco Cecchinato (Włochy, WC) 5:7, 6:2, 6:2

Philipp Kohlschreiber (Niemcy) – Jack Sock (USA, 13) 6:4, 6:3

Peter Gojowczyk (Niemcy) – Lorenzo Sonego (Włochy, WC) 6:3, 6:4

Ryan Harrison (USA) – Marin Cilić (Chorwacja, 4) 6:6* do dokończenia

 

WTA Premier 5, kort ziemny,

 

I runda gry pojedynczej:

 

Andżelika Kerber (Niemcy, 11) – Zarina Dijas (Kazachstan, LL) 6:2, 7:6(6)

Daria Kasatkina (Rosja, 14) – Ajla Tomljanović (Australia, Q) 6:0, 6:4

Maria Szarapowa (Rosja) – Ashleigh Barty (Australia, 16) 7:5, 3:6, 6:2

Swietłana Kuzniecowa (Rosja) – Polona Hercog (Słowenia, Q) 6:2, 6:4

Maria Sakkari (Grecja) – Kiki Bertens (Holandia) 6:2, 4:6, 6:3

Irina-Camelia Begu (Rumunia) – Shuai Peng (Chiny) 4:6, 6:4, 6:1

Timea Babos (Węgry) – Sara Errani (Włochy, WC) 6:3, 7:6(6)

Jelena Wiesnina (Rosja) – Laura Siegemund (Niemcy) 7:6(5), 6:2

Su-Wei Hsieh (Tajwan, Q) – Aryna Sabalenka (Białoruś, LL) 6:2, 6:4

Danielle Collins (USA, Q) – Sorana Cirstea (Rumunia) 6:3, 4:6, 6:4

Anastasija Sevastova (Łotwa, 15) – Kristina Mladenović (Francja) 6:3, 3:0 i krecz

II runda gry pojedynczej:

 

Elina Switolina (Ukraina, 4) – Petra Martić (Chorwacja) 6:1, 6:2

Jelena Ostapenko (Łotwa, 5) – Shuai Zhang (Chiny) 6:2, 7:5

Autor: Sebastian Dąbrowski – http://sportowyseba.prv.pl

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Polub go na Facebooku