WTA Indian Wells: Porażka Radwańskiej

admin
Radwanska AO 12

Agnieszka Radwańska przegrała w 3 rundzie z Heather Watson i odpadła z BNP Paribas Open.

Rozstawiona w turnieju z numerem 7 Agnieszka Radwańska przegrała w trzeciej rundzie z Brytyjką Heather Watson 4:6, 4:6 po 93 minutach gry i odpadła z turnieju BNP Paribas Open – Polka to finalistka turnieju rozgrywanego na kortach twardych w Indian Wells Tennis Garden w zeszłym sezonie.

Dla Brytyjki, która na początku sezonu zdobył swój drugi w karierze tytuł WTA Tour (w Hobart), jest to pierwsze w karierze zwycięstwo nad zawodniczką sklasyfikowaną w TOP10 rankingu WTA Tour!

„Mecz miał wiele wzlotów i upadków. Wiedziałam, że ona będzie starała się wejść w swój rytm gry i grać bardziej agresywnie i to właśnie zrobiła. Starałam się trzymać swojego planu gry – wiedziałam również, że muszę zagrać dziś bardzo dobrze i być cierpliwa na korcie.” – powiedziała po meczu Heather Watson.

„Myślę, że ona serwowała bardzo dobrze w ważnych momentach meczu. Miałam kilka szans na przełamanie jej serwisu, w szczególności w drugim secie, ale ona grała zbyt solidnie.” – powiedziała po meczu Agnieszka Radwańska.

Przeciwniczką Watson w czwartej rundzie będzie rozstawiona w turnieju z numerem 12 Hiszpanka Carla Suarez Navarro, która pokonała Rosjankę Anastasie Pavlyuchenkova 7:6(4), 6:7(5), 6:0.