ATP Monachium: Obronione piłki meczowe

Thiem Marsylia 1

Janko Tipsarevic oraz Dominic Thiem obronili piłki meczowe i awansowali do 2 rundy turnieju w Monachium.

Serb Janko Tipsarevic pokonał rozstawionego w turnieju z numerem 6 Australijczyka Bernarda Tomica 5:7, 6:1, 7:6(3) i awansował do drugiej rundy w turnieju BMW Open by FWU AG na kortach ziemnych w Monachium – Serb przy stanie 4:5 w trzecim secie, obronił jedną piłkę meczową.
Przeciwnikiem Tipsarevica w drugiej rundzie będzie Dominikańczyk Victor Estrella Burgos.

Austriak Dominic Thiem awansował do drugiej rundy w BMW Open by FWU AG po zwycięstwie nad Kanadyjczykiem Vasek Pospisil 5:7, 6:4, 7:6(9) – 21-letni Austriak obronił z kolei… dwie piłki meczowe w tie-breaku trzeciego seta!
Przeciwnikiem Thiema w drugiej rundzie będzie rozstawiony w turnieju z numerem 8 Włoch Fabio Fognini, który pokonał Niemca Bastiana Trinkera 6:2, 7:6(3).