Wimbledon: Linette za burtą.

Linette Kuala Lumpur 1

Polka poddała mecz.

Niestety kontuzja pokrzyżowała plany Polki. Magda Linette odpadła z gry, po tym jak poddała mecz w 3 secie z powodu kontuzji uda. Bardzo szkoda, bo druga runda była jak najbardziej w zasięgu Polki, która pierwszego seta wygrała 6-3. W drugim secie prowadzenie objęła Japonka Kurami Nara wygrywając go 6-3.

W trzecim prowadząca 3-1 Magda doznała kontuzji. Nie obyło się bez interwencji lekarza.

Problem z udem okazał się jednak na tyle poważny, że Linette z płaczem zeszłą z kortu i poddała mecz.

Niestety nie zobaczmy Magdy w drugiej rundzie, a jej miejsce zajmie Japonka (6-3,3-6,3-4).

Bardzo żałujemy i życzmy Magdzie powrotu do zdrowia!