Wimbledon. Pierwsza runda awans Radwańskiej

admin
radwańska

Sporo emocji zafundowała nam Isia podczas swojego pierwszego spotkania z Eleną-Gabrielą Rusena kortach Wimbledonu.

Pierwszy set zwiastował szybki koniec meczu na korzyść Polki bo udało się jej go wygrać w tempie ekspresowym w niecałe 38 minut. Do wygrania meczu plasująca się na 32 miejscu Aga potrzebowała prawie 3h.  Po pierwszym secie wydawało się, że będzie to łatwy mecz dla Polki. Później nieoczekiwana porażka w drugiej partii.Trzecia odsłona, to jazda bez trzymanki, Radwańska przy stanie 4:5 broni sześciu piłek meczowych. Ostatecznie wygrywa 6:3, 4:6, 7:5, ale było nerwowo niczym w meczy Japonia – Belgia.

W długiej rundzie czeka Czeszka Safarova.